Par uzņēmumu SIA ANIGMA


 

 

 

Uzņēmuma vadītāja: Lelde Dedumete

Iegūtā izglītība: profesionālā bakalaura grāds tūrisma  vadībā (Vidzemes Augstskola, 2011)

SIA ANIGMA nodarbojas ar puzļu izgatavošanu un lielformāta drukas pakalpojumu sniegšanu!

Biznesa ideja attīstījusies no personīgajām interesēm. Vienmēr ir patikusi ceļošana, līdz ar to tika izvēlētas studijas tūrismā. Liela  aizraušanās un sirdslieta ir fotografēšana, patīk iemūžināt dabas skatus, ainavas, kā arī sev mīļos cilvēkus un dažādus notikumus.

Toties puzļu likšana ir ģimenes hobijs jau daudzu gadu garumā - salikts neskaitāms daudzums dažādu izmēru puzles, ar ārzemju dabas skatiem un ainavām... līdz radās jautājums - kāpēc nekur nevar iegādāties puzles ar mūsu pašu Cēsu pili vai citiem Latvijas skatiem? Tagad var! :)

Nu dažādi pašas safotografēti skati un ainavas tiek "pārvērstas" par puzlēm, lai tās atrastu savus īpašniekus gan dažādos tirdziņos, gan Tūrisma informācijas centros, jo ir atzītas par oriģināliem Latvijas suvenīriem. Tiek pieņemti arī individuālie pasūtījumi, jo uz puzlēm var tikt attēlots jebkas, kas ir nofotografēts, vai kā savādāk digitāli sagatavots. Šādā veidā top suvenīri/dāvanas arī muzejiem, pilīm, dažādiem uzņēmumiem, organizācijām, un individuāliem klientiem.

Mūsu priekšrocība ir tā, ka varam izgatavot arī 1 puzli, ja tas ir vajadzīgs, jo katra puzle tiek gatavota atsevišķi.

Līdz ar to droši var teikt, ka katra mūsu izgatavotā puzle ir individuāls roku darbs!

                                             
Seko mums!

Twitter

Facebook

Draugiem.lv